Zapoznaj się z naszą ofertą

Sprawdź naszą galerię

Rękawy foliowe

Rękaw foliowy to początkowy etap produkcji worka foliowego, jest on z dwóch stron otwarty i zawinięty w rulon nawinięty na tubus. Cechuje się odpornością na działanie czynników zewnętrznych oraz dużym stopniem wytrzymałości, co zapewnia bezpieczne przechowywanie w nim produktów. Oferujemy szeroki wybór rękawów foliowych o szerokości od 6 cm do 120 cm. W sprzedaży mamy także półrękawy o szerokości od 15 cm do 120 cm. 

Zastosowanie rękawów foliowych

Produkty tego typu znalazły szerokie zastosowanie w przemyśle. Wykorzystuje się je w automatach pakujących, a także w maszynach produkujących worki czy reklamówki. Główne zastosowanie to zabezpieczenie przed uszkodzeniem artykułów przemysłowych, chemicznych lub spożywczych.

Rękawy foliowe to wygodna i ekonomiczna metoda pakowania artykułów przygotowanych do dalszej dystrybucji. Umożliwiają zabezpieczenie przedmiotów o różnych rozmiarach. Użytkownik sam dostosowuje długość rękawa do indywidualnych potrzeb. Dzięki przezroczystemu kolorowi folii w łatwy sposób można zidentyfikować zawartość opakowania. 

Produkujemy kilka rodzajów rękawów foliowych, m.in. rękawy proste i rękawy wyposażone w zakładki. Folia stosowana do produkcji może być matowa, przejrzysta lub kolorowa. Istnieje również możliwość wykonania nadruku.

Półrękawy

Półrękawy są wykorzystywane głównie do pakowania produktów za pomocą specjalnych maszyn np. zgrzewarek kątowych