Zapoznaj się z naszą ofertą

Sprawdź naszą galerię

Folia

Folie produkowane z tworzyw sztucznych zrewolucjonizowały sposób pakowania przedmiotów. Są wodoodporne, można je barwić na dowolny kolor jak również wykonywać na nich nadruki. Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych folii, które znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy szeroki asortyment folii:

Folie z nadrukiem

Proponujemy folie wykonane z folii jonizowanej, która gwarantuje trwałość nadruku. W zakładzie oferujemy nadruk o maksymalnych wymiarach 41 cm x 4,5 cm. Na specjalne życzenie wykonamy nadruki o dowolnych wymiarach zgodny z wytycznymi klienta w zaprzyjaźnionej drukarni.


Zalety wykorzystania folii

Folia jest materiałem opakowaniowym i nie tylko wykorzystywanym w bardzo różnych gałęziach gospodarki. Są powszechnie wykorzystywane w przemyśle np.:


Folia ma także wiele zalet. Do niektórych z nich można zaliczyć np.:


Wiemy, że dla wielu naszych klientów liczy się również aspekt ekologiczny. Dlatego też minimalizujemy wagę foliowych opakowań w taki sposób, aby utylizacja odpadów była łatwiejsza. Odpowiednia segregacja śmieci, w tym tworzyw sztucznych pozwala zatroszczyć się o środowisko naturalne.