Co to znaczy, że folia jest jonizowana?

Co to znaczy, że folia jest jonizowana?

Folia jonizowana doskonale nadaje się do wykonywania nadruków reklamowych, ponieważ druk jest trwały i wysokiej jakości. Pozostaje nieścieralny, trwały i odporny na czynniki mechaniczne i warunki środowiskowe. Umieszczać można logo oraz informacje o produkcie na woreczkach foliowych, mając pewność, że nic nie sprawi, że napis zniknie czy się rozmaże.

Co to znaczy, że folia jest jonizowana?

Folia jonizowana jest to rodzaj folii polietylenowej, stosowany na opakowania, który nie tylko chroni produkt przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, ale również nadruk na woreczkach.  Dzięki zastosowaniu procesu jonizacji napis nie ściera się, jest trwały i wysokiej jakości.  Producenci opakowań, chcąc się rozwijać, dbają, by były wytrzymałe, bez względu na warunki przechowywania i transportu i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Firma KaGenFol ma do zaoferowania folie, gwarantujące trwałość napisów, a na specjalne życzenie wykonuje nadruki o dowolnych wymiarach, zgodne z wytycznymi klienta w zaprzyjaźnionej drukarni.

Gdzie ma zastosowanie folia jonizowana?

Folia jonizowana stosowana jest nie tylko w reklamie. Nadruki to nie tylko logo, hasło promocyjne czy slogan. Na folii umieszcza się wszelkiego rodzaju informacje. Producenci drukują nazwy towarów, składy artykułów, sposób użycia, daty ważności i produkcji, kontakt do firmy, kod kreskowy itd. Takie informacje mają obowiązek zamieszczać, jednakowo na towarach spożywczych, gastronomicznych, kosmetycznych, farmaceutycznych. Folia jest wykorzystywana  również w branży chemicznej i budowlanej. Znalazła zastosowanie, ponieważ jest przejrzysta, lekka, chroni przed zabrudzeniem produktu, wydłuża czas przechowywania produktów. Producenci artykułów dbają o renomę, dlatego wybierają takie opakowania, dzięki którym, ich towar będzie się idealnie prezentował, a przy tym zapewni trwałość. Wykorzystują woreczki z nadrukami również przy akcjach promocyjnych lub tematycznych, z okazji świąt lub walentynek. Dzięki niskiej cenie małym nakładem finansowym zmieniają wygląd towaru.

Posted on